Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ZİRVELER İÇİN YETİŞİN EĞİTİM PROGRAMI 3. DÖNEMİ BAŞLADI

ZİRVELER İÇİN YETİŞİN EĞİTİM PROGRAMI 3. DÖNEMİ BAŞLADI   17 Kasım 2009 00:00

Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, KOSGEB Selçuk TEKMER ve Konya Teknokent işbirliği ile düzenlenen Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programı 3. Dönemi ”Genel Girişimcilik Eğitimi” ile başladı.. Konya Teknokent

Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, KOSGEB Selçuk TEKMER ve Konya Teknokent işbirliği ile düzenlenen Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programı 3. Dönemi ”Genel Girişimcilik Eğitimi” ile başladı.
 
 KOSGEB Selçuk TEKMER Müdürü Yusuf Kitiz “Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programı çok yoğun talep görüyor.  Henüz kayıtlar dolmamasına rağmen bugün itibarıyla  programda yer alan eğitimlere 12000’den fazla kişi müracaat etti. Yoğun talebi karşılayabilmek için bazı eğitimleri tekrarlama kararı aldık.” dedi. 
 
 Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof.Dr. Fatih M. Botsalı “Günümüzde ülkelerin ekonomik büyümesi ve gelişmesi için Ar-Ge, inovasyon ve girişimcilik büyük önem taşımaktadır. Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programında yer alan eğitimlerle KOBİ’lerimizin yönetici ve çalışanları ile yarının girişimcileri olacak sevgili öğrencilerimizi inovasyon ve girişimcilik konularında bilgilendirmek ve motive etmek, gençlerimize iş yaşamında kullanacakları uygulamaya yönelik bilgiler kazandırmayı amaçladık.Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programlarında 20.000’e yakın girişimci adayına eğitim verdik” dedi. 
 
Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programında

 ·        Genel Girişimcilik

·        CV Hazırlama Mülakat Teknikleri ve Motivasyon Eğitimi

·        İletişim ve Beden Dili

·        Sınai ve Mülkiyet Hakları (Marka ve Tasarım Tescili)

·        Sınai ve Mülkiyet Hakları (Patent ve faydalı Model)

·        AR-GE Destekleri ve Proje Hazırlama

Eğitimleri yer alıyor.

 

 

 

 

Okunma Sayısı: 2940
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya