Karakter boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ZİRVELER İÇİN YETİŞİN EĞİTİM PROGRAMI BAŞLADI

ZİRVELER İÇİN YETİŞİN EĞİTİM PROGRAMI BAŞLADI22 Ekim 2008 00:00

Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, KOSGEB Selçuk TEKMER ve Konya Teknokent işbirliği ile düzenlenen Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programı “Reel Sektörde Risk Yönetimi” Eğitimi işle başladı.

Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, KOSGEB Selçuk TEKMER ve Konya Teknokent işbirliği ile düzenlenen Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programı “Reel Sektörde Risk Yönetimi” Eğitimi ile başladı. 
 
Eğitimin açılışında bir konuşma Yapan S.Ü. Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Cevat İnal “Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programına 9000’den fazla kişinin müracaat etmesi gurur vericidir. Düzenlediğimiz bu eğitimle öğrencilere okulda öğrendikleri bilgilere destek olacak, iş yaşamında kullanacakları ilave bilgileri kazandırmayı amaçladık” dedi. 
 
KOSGEB Selçuk TEKMER Müdürü Yusuf Kitiz “Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programı çok yoğun bir talep gördü. Henüz kayıtlar dolmamasına rağmen bugün itibarıyla  programda yer alan eğitimlere 9000’den fazla kişi müracaat etti. Yoğun talebi karşılayabilmek için bazı eğitimleri tekrarlama kararı aldık.” dedi. 
 
Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof.Dr. Fatih M. Botsalı “Günümüzde ülkelerin ekonomik büyümesi ve gelişmesi için Ar-Ge, inovasyon ve girişimcilik büyük önem taşımaktadır. Zirveler İçin Yetişin Eğitim Programında yer alan eğitimlerle KOBİ’lerimizin yönetici ve çalışanları ile yarının girişimcileri olacak sevgili öğrencilerimizi inovasyon ve girişimcilik konularında bilgilendirmek ve motive etmek, gençlerimize iş yaşamında kullanacakları uygulamaya yönelik bilgiler kazandırmayı amaçladık.” dedi. 
 
“Reel sektörde Risk Yönetimi” konulu eğitim seminerini Riskaktive firmasından Levent Coşkuner verdi.  
Okunma Sayısı: 1691
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
© 2009 Konya Teknokent A.Ş.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya